Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het blije ei

Een boek vol persoonlijke verhalen over de strijd met een eetstoornis, depressie en het leren leven met autisme

Noor Stiekema

Prijs: € 18,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789465092560
Auteur(s) : Noor Stiekema
Taal : Nederlands
Onderwerp : Waargebeurde verhalen
Thema : Autisme en Aspergersyndroom
Uitgever : Boekscout
Jaar van uitgave : 2024
Verschenen : September 2024
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 92
Afmetingen : 210 x 148 x 20 mm
Gewicht : 146 gram
Beschrijving

In dit boek deelt Noor openhartig haar dagboekfragmenten en ervaringen met anorexia, depressie en autisme. Het boek geeft inzicht in de worsteling en het herstelproces.

Stom hé? Een angst ontwikkelen voor je tweede levensbehoefte. De levensbehoeften van een mens kennen we allemaal wel: drinken, eten, kleding en onderdak. Deze behoeften heten natuurlijk niet voor niets eerste of primaire levensbehoeften van een mens. Ze zijn er om je in leven te houden. En dat je dan nou net voor de tweede behoefte een angst ontwikkelt is wel erg stom, zou je kunnen denken. En toch gebeurde het bij mij net als bij vele anderen op de wereld. Ik ontwikkelde een eetstoornis.
In dit boek deelt Noor dagboekfragmenten, informatie en ervaringen over verschillende onderwerpen waar zij tegenaan liep en soms nog tegenaan loopt. Naast haar eigen verhalen vind je ook diverse gedichten van Lara Borchers. Zij is een vriendin van Noor.

Velden met een * zijn verplicht