Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Gidsland

Nathan Vecht

Prijs: € 19,90
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789463361934
Auteur(s) : Nathan Vecht
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire fictie
Thema : Fictie: algemeen en literair
Uitgever : Harmonie, Uitgeverij De
Verschenen : November 2023
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Afmetingen : 200 x 125 x 17 mm
Gewicht : 264 gram
Beschrijving

Het handelsmerk van Nathan Vecht is snelle en puntige dialogen, over onderwerpen die actueel en relevant zijn, die je doen lachen maar tegelijkertijd schuren en schrijnen. Vecht schrijft voor televisie en theater, maar ook op papier beklijven zijn teksten; je kunt ze lezen als een roman.
In deze bundel zijn drie van zijn belangrijkste stukken bijeengebracht. In Kunsthart wordt uitgediept hoe we ons verhouden tot de kunsten, in Gidsland koersen drie personages af op een frontale botsing in een talkshow en Laagland toont een samenleving waarin bewoners elkaar nauwelijks nog verstaan. Gesitueerd in een arena van idealisten, opportunisten en polderaars, raakt Vecht in deze trilogie de kern van de Nederlandse identiteit.

Nathan Vecht werkte onder meer voor mugmetdegoudentand en Het Nationale Theater en leverde bijdragen aan televisieprogramma's als Koefnoen en Het Klokhuis. Hij schreef de comedyserie Missie Aarde en samen met Pieter Bart Korthuis schreef hij de serie Het jaar van Fortuyn, die bekroond werd met de Zilveren Krulstaart voor het beste televisiescenario.

Velden met een * zijn verplicht