Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vermoedens

Herman De Jonghe

Prijs: € 18,95
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462667242
Auteur(s) : Herman De Jonghe
Taal : Nederlands
Onderwerp : Spannende boeken
Thema : Klassieke misdaad en mysteriefictie
Uitgever : Schrijverspunt
Verschenen : Augustus 2024
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 238
Afmetingen : 235 x 155 x 19 mm
Gewicht : 369 gram
Beschrijving

Na een moeilijke scheiding vlucht Hugo weg uit zijn vertrouwde omgeving en zoekt herstel in het rustige Groendaal, als leerlingbegeleider in het Kofi Annaninstituut. Aanvankelijk lukt dat wel, tot een bommelding de school op haar kop zet. Hugo begint te ontdekken dat Groendaal heel wat verbergt. Waarom wordt er niet gesproken over dat meisje dat vier jaar geleden verdween? Wat is er met die wiskundeleraar die zichzelf alles permitteert? En vooral: weet Sofie, die vroegrijpe leerling van het vijfde jaar, meer over de geheimen van de school, en is het daarom dat ook zij spoorloos verdwijnt? Hugo weet zeker dat zijn vermoedens juist zijn, maar waarom steunt niemand hem?
Twintig jaar later, op een citytrip naar Sarajevo, doet Hugo een schokkende ontdekking die zijn hele leven zal veranderen. Alles komt boven water, en veel fraais is er niet bij.

Herman De Jonghe woont in Westerlo en debuteerde in 2008 met de fietsroman 'Koppenbergblues'. Nadien publiceerde hij nog zes boeken in verschillende genres en schreef voor theater. Schrijven heeft hem altijd in het bloed gezeten.

'Lezers die al eerder met de stijl van De Jonghe kennis hebben gemaakt, weten dat ze dan volledig op zijn kennis en kunde kunnen vertrouwen en verzekerd zijn van een inhoudelijk goed verhaal dat er ook deze keer weer toe doet.' (Cees van Rhienen, Hebban.nl over 'Ondergrond')

'De ambivalente integratie van Marokkaanse jongeren is een terugkerend thema in het verhaal, dat herinnert aan 'Het Dwaallicht' van Willem Elsschot.' (NBD Biblion over 'Hardnekkige Mist')

'Ik zeg niet dat 'Blindeman' van De Jonghe dat alles meteen en voorgoed overboord smijt maar het is ongetwijfeld een van de beste Vlaamse thrillers die ik dit voorjaar gelezen heb.' (John Vervoort, Standaard der Letteren)

Velden met een * zijn verplicht