Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Was opa een nazi?

Speuren naar het oorlogsverleden

Koen Aerts; Dirk Luyten; Bart Willems; Paul Drossens; Pieter Lagrou

Prijs: € 29,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401497831
Auteur(s) : Koen Aerts; Dirk Luyten; Bart Willems; Paul Drossens; Pieter Lagrou
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis
Thema : Waargebeurde oorlogsverhalen en gevechtsverhalen
Uitgever : Lannoo
Verschenen : Augustus 2023
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 274
Afmetingen : 240 x 155 x 22 mm
Gewicht : 429 gram
Beschrijving

Zo'n half miljoen Belgen - Vlamingen, Brusselaars en Walen - hebben een familielid dat 'fout' was tijdens de Tweede Wereldoorlog. Opa, oma, vader, moeder, oom of tante. Aanvankelijk zijn er ruim 400.000 dossiers van verdachten. Zo'n 100.000 burgers krijgen ook effectief een straf: van terechtstelling over vrijheidsberoving tot verlies van rechten.

Kleinkinderen en andere familieleden gaan vandaag meer en meer op zoek naar de juiste toedracht van de feiten om dat verleden een plaats te geven.
In Was opa een nazi? reiken oorlogshistorici en archivarissen de sleutels aan om zelf op zoek te gaan naar het vaak onuitgesproken oorlogsverleden.

Velden met een * zijn verplicht