Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De Safari Sisters en het elixir van Enquist

Erik Persoons

Prijs: € 19,98
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9781913980412
Auteur(s) : Erik Persoons
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 15+
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Uitgever : Uitgeverij StoryLand
Verschenen : November 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 230
Afmetingen : 225 x 155 x 20 mm
Gewicht : 385 gram
Beschrijving

Welke ontdekking heeft professor Enquist gedaan, en hoe komt het dat niemand sindsdien nog iets van hem heeft gehoord?
Aan de ouders van Juno en Zarah wordt gevraagd om dit te onderzoeken. Hiervoor reist de familie naar Indonesiƫ en de duizenden eilanden eromheen. Ze ontdekken dat de professor zich heeft gevestigd op een onbewoond eiland, maar dat er ook moderne piraten naar hem op zoek zijn.
Zo start een opwindend verhaal, komen Juno en Zarah als eerste te weten wat de professor zijn geheim is en leren ze enkele bijzondere vrienden kennen.
Maar zullen ze ook de professor kunnen redden?
En vooral, zichzelf ...

Erik Persoons schreef heel wat boeken, toneelscripts, en is in vele verenigingen actief. Hij is eveneens medeoprichter van de Young Readers Foundation; een vzw die jongeren wil motiveren om meer boeken te lezen en zo hun cognitieve vaardigheden te bevorderen.

Velden met een * zijn verplicht