Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Spelen werkt

Maak leren op de werkplek leuker met game-based learning

Karen Sikkema; Michiel van Eunen

Prijs: € 28,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789493171428
Auteur(s) : Karen Sikkema; Michiel van Eunen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Non-fictie informatief/professioneel
Thema : Interpersoonlijke communicatie en vaardigheden
Uitgever : BigBusinessPublishers
Verschenen : Juni 2023
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 224
Afmetingen : 241 x 172 x 19 mm
Gewicht : 501 gram
Beschrijving

Spelend leren is de leukste en meest krachtige manier van leren. Toch maken docenten, trainers en opleidingsprofessionals maar weinig gebruik van spelelementen. En dat terwijl de mensen die zij opleiden in hun vrije tijd zoveel plezier beleven aan spelletjes op hun mobiel, sportwedstrijden bordspellen of escaperooms.

Dit boek laat je zien hoe je hoe je game-based learning gemakkelijk kunt toepassen. In een complete training, een opleidingsprogramma of in één enkele werkvorm. Voor meer fun, meer interactie en meer motivatie.

Met een concreet stappenplan, inspirerende voorbeelden, theorieën en modellen.

Karen Sikkema en Michiel van Eunen zijn pioniers van het eerste uur in game-based learning en gamification. Ze helpen organisaties om leren avontuurlijk en interactief te maken. Met hun Game-based Learning Design Wheel kun je gemakkelijk spelelementen meenemen in het ontwerp van elke training.

Velden met een * zijn verplicht