Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Omvang en kwaliteit van processtukken; bondiger is beter?

A.C. van Schaick; P.F.G.T. Hofmeijer-Rutten; G.G. van der Bruggen; R.R. Verkerk

Prijs: € 28,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462128026
Auteur(s) : A.C. van Schaick; P.F.G.T. Hofmeijer-Rutten; G.G. van der Bruggen; R.R. Verkerk
Taal : Nederlands
Onderwerp : Priaatrecht
Thema : Juridische systemen: burgerlijke procedure, procesvoering en geschillenbeslechting
Reeks : NVvP-reeks (47)
Uitgever : Boom juridisch
Verschenen : Mei 2023
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 51
Afmetingen : 242 x 158 x 6 mm
Gewicht : 110 gram
Beschrijving

Op 1 juli 2022 vond in Amsterdam de voorjaarsvergadering van de Nederlandse Vereniging voor Procesrecht (NVvP) plaats, met als onderwerp de 'Omvang en kwaliteit van processtukken; bondiger is beter?'

Als inleiders traden op:
- Prof. mr. A.C. van Schaick (cassatieadvocaat bij Linssen cs Advocaten, raadsheer-plaatsvervanger en hoogleraar privaatrechtelijke rechtshandhaving en rechtsvergelijking aan de Universiteit van Tilburg);
- Mr. P.F.G.T. Hofmeijer-Rutten (senior raadsheer in het gerechtshof Amsterdam);
- Drs. G.G. van der Bruggen (neerlandica, taaltrainer en promovendus op het gebied van begrijpelijkheid van rechterlijke uitspraken).

Als referent trad op prof. mr. R.R. Verkerk (cassatieadvocaat bij Houthoff te Rotterdam en hoogleraar burgerlijk procesrecht aan de Universiteit Utrecht).

Dit deel in de serie van uitgaven van de NVvP bevat de neerslag van deze bijeenkomst.

M.J. van de Ruitenbeek en mr. J. van Mourik (respectievelijk zittingsgriffier bij het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden en promovendus burgerlijk recht aan de Radboud Universiteit Nijmegen) hebben verslag gedaan van de discussie tijdens de vergadering.

Velden met een * zijn verplicht