Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De uitweg

Ilona van Hilst

Prijs: € 17,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789461852717
Auteur(s) : Ilona van Hilst
Taal : Nederlands
Onderwerp : Avonturenroman
Uitgever : Batavia Publishers
Verschenen : Juni 2020
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 342
Afmetingen : 214 x 134 x 29 mm
Gewicht : 422 gram
Beschrijving

Een groep vrienden gaat op een ontspanningsweek naar het eiland Lanzarote. Hun vijf peuters brengen ze zonder bedenkingen onder bij hun vaste oppas in Nederland.
De uitgerangeerde antropoloog en zelfbenoemd coach Chris is hun gastheer tijdens de week. Zijn vrouw vertrekt voor een belangrijke lezing naar Leipzig, maar raakt ter plekke verstrikt in een net van corrupte oud-collega's.
Ondertussen krijgt de groep een verontrustend bericht van de kinderoppas. Wanneer ze ook nog eens op bizarre wijze geïsoleerd raken van de buitenwereld, is de verwarring compleet.
Het wordt langzaam maar zeker duidelijk dat iedereen fysiek of mentaal op zoek is naar de uitweg...

Ilona van Hilst (1961) was jarenlang werkzaam in de IT. Enkele jaren geleden besloot ze zich volledig op het schrijven toe te leggen. De avonturenroman De uitweg is haar vierde boek.

Velden met een * zijn verplicht