Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Telefoon voor de heer Mulisch[e-boek e-boek]

en andere anekdotes over de beroemdste schrijver van Nederland

Stijn Aerden

Telefoon voor de heer Mulisch
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 11,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789460235542
Auteur(s) : Stijn Aerden
Taal : Nederlands
Onderwerp : Non-fictie informatief/professioneel
Thema : Literatuur: geschiedenis en kritische beschouwing
Uitgever : J.M. Meulenhoff
Jaar van uitgave : 2015
Verschenen : Oktober 2015
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 191
Beschrijving

De rechte rug; het gecoiffeerde, licht golvende, naar achter gekamde haar; het pak, tiptop; soms dat chokertje en natuurlijk de pijp, al rookte hij al jaren niet meer - ze horen bij de eeuwige Mulisch, de Mulisch die in ons nationale geheugen staat gegrift. De Mulisch zoals hij zo weer de Leidsestraat over zou kunnen steken.

In Telefoon voor de heer Mulisch richt alle aandacht zich op de verschijning Mulisch. En natuurlijk ook op de wereld van misverstanden en mythologisering om hem heen. Want deelde hij het bed nou echt met duizend vrouwen, zoals de Herald Tribune schreef? En liet hij zichzelf werkelijk omroepen in Café Américain: 'Telefoon voor de heer Mulisch!'? Hoe ver ging zijn liefde voor Cuba, voor teckels, voor het Venetië van Thomas Mann? In deze verzameling mooie beelden en verhalen schetst Stijn Aerden een levensecht portret van deze Homerus van de Lage Landen.

Velden met een * zijn verplicht