Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Terugkeer

Kun je verantwoordelijk zijn voor een moord als je zelf al dood bent?

Harlan Coben

Prijs: € 22,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789049203443
Auteur(s) : Harlan Coben
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire thriller
Thema : Psychologische thriller
Uitgever : Boekerij
Jaar van uitgave : 2025
Verschenen : Mei 2024
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 384
Afmetingen : 232 x 153 x 30 mm
Gewicht : 580 gram
Beschrijving

De twaalfde thriller met de zeer geliefde personages Myron Bolitar en Windsor Lockwood III - oftewel Win - in de hoofdrol

Drie jaar geleden hield privédetective en sportmakelaar Myron Bolitar een lofrede op de begrafenis van zijn cliënt, de beroemde basketbalcoach Greg Downing. Myron en Greg hadden een verleden: in eerste instantie als zeer persoonlijke rivalen en later als onverwachte zakenpartners. Myron heeft zijn dood verwerkt - tot twee federale agenten zijn kantoor binnenlopen en eisen dat hij ze vertelt waar Greg Downing is.

Volgens de agenten leeft Greg nog, en is Myron op de plaats delict van een dubbele moord gezien, wat hem tot de hoofdverdachte maakt. ­Myron is in shock en heeft dringend antwoorden nodig.

Myron en Win, oude vrienden en collega's, gaan op zoek naar de waarheid, maar hoe meer ze ontdekken over Greg, hoe gevaarlijker hun ­wereld wordt... Geheimen, leugens en een moorddadige samenzwering die teruggaat tot het verleden vormen de kern van de zinderende nieuwe roman van Harlan Coben.

In de pers

'wederom een thriller die je uren nachtrust kost.' de Telegraaf

'zo'n begin dat je meteen het verhaal in trekt.' AD

'Met de wederopstanding van Myron Bolitar en Windsor Lockwood III is ook de volvette humor terug.' ∗∗∗∗∗VN Detective & Thrillergids

'Heel spannend.' de Volkskrant

'Coben stelt nooit, maar dan ook nooit teleur.' Lee Child


Velden met een * zijn verplicht