Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De mediamachine[e-boek e-boek]

Hoe geld en technologie de media­economie regeren

Tom Evens

De mediamachine
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 18,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789020970821
Auteur(s) : Tom Evens
Taal : Nederlands
Onderwerp : Communicatiekunde
Thema : Mediastudies: tv en maatschappij
Uitgever : Academia Press
Verschenen : Januari 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Het medialandschap evolueert razendsnel. Technologiereuzen zoals YouTube, TikTok en Netflix worden steeds meer de poortwachters van onze media- en entertainmentcontent. Tegelijkertijd zorgen internationale platformen, digitale technologie en veranderend mediagebruik voor ingrijpende uitdagingen voor traditionele mediabedrijven zoals VRT, DPG Media en Mediahuis.

Dit boek biedt een unieke blik achter de schermen van de hedendaagse media-economie. Het onthult de economische principes die deze wereldwijde industrie vormgeven en werpt licht op de snelle veranderingen die mediabedrijven dwingen om hun strategieën te herzien.

Waarom staan Vlaamse televisiereeksen onder druk?
Wat betekent de globalisering van de media voor lokale markten zoals Vlaanderen?
En hoe ziet de toekomst van reclame eruit?

Velden met een * zijn verplicht