´╗┐

Maanlicht over het meer

´╗┐
Maanlicht over het meer
Titel: Maanlicht over het meer
Avalon 11
Bestelnr.: 9789402534801
Verschenen: 8-5-2018
Prijs:€ 6,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. á Thuisverpleegster Faith McCallum weet het zeker: het mooie Avalon is de ideale plek om een nieuwe toekomst op te bouwen met haar twee dochters. Maar er staat haar meteen een uitdaging te wachten, in de vorm van haar lastige nieuwe cliÙnt, Alice Bellamy. Faith weet al snel raad met de scherpe tong van Alice, maar in de buurt van Alice' knappe zoon, Mason, kan ze geen woord uitbrengen. Hij ziet haar alleen niet staan en wil duidelijk zo snel mogelijk terug naar zijn jetsetleventje in Manhattan! Het afgelegen Avalon, ver verwijderd van zijn geliefde New York, is wel de laatste plek waar Mason Bellamy wil zijn. Maar ja, hij kan zijn gehandicapte moeder niet zomaar in de steek laten. Faith McCallum is zijn ticket naar de vrijheid. Door haar aan te nemen als thuisverpleegster, kan hij met een gerust hart terug naar zijn oude leventje. Toch blijkt het niet zo makkelijk om zijn moeder de rug toe te keren. Of heeft dit te maken met zijn onweerstaanbare verlangen om Faith te kussen?

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van :

Overschrijfbijbel Spreuken en Prediker   Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Overschrijfbijbel Evangeli┘n   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br
Overschrijfbijb- el Spreuken en Prediker   Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Overschrijfbijb- el Evangeli┘n   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br
€ 14,90
  € 54,95
  € 24,90
  € 2,75

Bekijk alle artikelen van