´╗┐

Kerst aan Willow Lake ; Een schaatsje van zilver

´╗┐
Kerst aan Willow Lake ; Een schaatsje van zilver
Titel: Kerst aan Willow Lake ; Een schaatsje van zilver
Avalon 10
Bestelnr.: 9789402531862
Verschenen: 21-11-2017
Prijs:€ 6,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Wie zegt dat de Kerstman niet bestaat? Logan O'Donnell geniet ervan om vader te zijn. Alleen jammer dat hij het alleen moet doen. Bovendien woont zijn zoontje, Charlie, ver weg, waardoor hij hem niet zo vaak kan zien. Toch is Logan niet verbitterd na zijn scheiding. Sterker nog, hij is des te vastbeslotener om nu wÚl voor happily-ever-after te gaan. Wanneer de hele familie O'Donnell besluit om de feestdagen door te brengen in Avalon, neemt zijn zus haar beste vriendin mee. En deze Darcy Fitzgerald is precies wat Logan wil hebben voor kerst! Darcy hoeft niet zo nodig meer een relatie. Nadat ze is bedrogen, vindt ze het prima om single te zijn. Zij hoeft dit jaar geen date onder de kerstboom! Maar, toegegeven, de broer van haar vriendin is bijzonder appetijtelijk... Weet Logan het hart van Darcy alsnog te veroveren, of kan hij daarbij wel een beetje kerstmagie gebruiken? Met een heerlijk bonusverhaal van Susan Wiggs, Een schaatsje van zilver, waarin Elaine St. James niet veel meer verwacht van de liefde nadat Tony Fiore haar jaren geleden op kerstavond liet zitten - en ze hem plotseling weer tegen het lijf loopt...

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van :

Overschrijfbijbel Spreuken en Prediker   Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Overschrijfbijbel Evangeli┘n   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br
Overschrijfbijb- el Spreuken en Prediker   Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Overschrijfbijb- el Evangeli┘n   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br
€ 14,90
  € 54,95
  € 24,90
  € 2,75

Bekijk alle artikelen van