Achter de wolken


Achter de wolken
Titel: Achter de wolken
een Avalon verhaal
Bestelnr.: 9789402526691
Verschenen: 31-1-2017
Prijs:€ 6,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Daisy Bellamy prijst zich gelukkig: ze heeft een prachtige zoon van vier, Charlie _ geboren uit een onenightstand _ familie die haar steunt, en een bloeiende zaak als huwelijksfotograaf. Toch ontbreekt er nog één ding: een echt gezin. Dus wanneer haar grote liefde Julian haar ten huwelijk vraagt, barst ze bijna van geluk. Voor ze hem haar jawoord kan geven, beslist het lot echter anders: Julian, officier bij de luchtmacht, keert niet terug van een geheime missie in het buitenland. Daisy is gebroken, maar in het belang van haar zoontje krabbelt ze weer op. Dan doet Charlies vader, Logan O'Donnel, haar een aanzoek. In de hoop bij hem opnieuw ware liefde te vinden, besluit ze met hem te trouwen. Stap voor stap voegt ze zich in haar nieuwe leven met Logan en Charlie. Haar droom van een happy end lijkt uit te komen, en ze ziet de toekomst voorzichtig optimistisch tegemoet. Maar dan gebeurt het ondenkbare: Julian is terug!

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van :

De curator en de failliet   Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br   Dordrecht 366 dagen
De curator en de failliet
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
  Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br   Dordrecht 366 dagen
€ 24,95
  € 54,95
  € 2,75
  € 24,95

Bekijk alle artikelen van