´╗┐

2013

´╗┐
2013
Titel: 2013
Bestelnr.: 9789401600378
Verschenen: 15-4-2013
Prijs:€ 6,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
 

Op de dag dat Koning Willem Alexander in Amsterdam wordt gehuldigd, fÛteert Kika Bentinck in haar herenhuis de Haagse elite. De inner circle op Kikas borrel speculeert over een mogelijke aanslag in Amsterdam. Alles komt in een stroomversnelling als de ceremonie op de Dam ontspoort. Door rivaliteit, nooit vereffende rekeningen en de kloof tussen ons soort mensen en de rest van de wereld, tonen de gasten van Kika nu hun ware gezicht. Voor de lezers van Herman Koch en Tomas Ross

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van :

Overschrijfbijbel Spreuken en Prediker   Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Overschrijfbijbel Evangeli┘n   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br
Overschrijfbijb- el Spreuken en Prediker   Bijbel bmu KLEIN blauw flex goud   Overschrijfbijb- el Evangeli┘n   Sleutelhanger kruis hout Jezus is het br
€ 14,90
  € 54,95
  € 24,90
  € 2,75

Bekijk alle artikelen van