De loopjongen


De loopjongen
Titel: De loopjongen
Auteur: Gross, Andrew
Bestelnr.: 9789026148675
Uitgever: Fontein, Uitgeverij De
Verschenen: 1-1-2001
Prijs:€ 22,50
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
Dit artikel is ook als eBoek verkrijgbaar
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

'De loopjongen' (The Button Man) van Andrew Gross is een fascinerende familiegeschiedenis die historische feiten vermengt met spanning.<br><br>De Joodse broers Rabishevsky groeien in grote armoede op in het New York van de jaren 20 en 30. Morris, de jongste en meest ambitieuze, maakt snel carri&#232;re binnen de kledingindustrie. Al op 21-jarige leeftijd runt hij de business, samen met zijn broer Sol. Broer Harold raakt echter verzeild in de gangs van Lower East Side en uiteindelijk in de joodse maffia. Naarmate de zaak van Morris en Sol groeit, komen ze steeds vaker hard in aanvaring met de vakbond die in handen is van de meest gevreesde gangster van de stad, voor wie hun broer Harold een van de loopjongens is. Een harde confrontatie tussen de broers is onvermijdelijk...<br><br>Voor fans van 'The Sopranos' en 'Boardwalk Empire'<br><br>Andrew Gross schreef een groot aantal thrillers die wereldwijd vertaald zijn. Voorgaande boeken als 'Alleen hij' en 'De saboteur' werden overladen met lof van zowel pers als lezers. Voor 'De loopjongen' baseerde Andrew Gross zich op het levensverhaal van zijn grootvader.

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van Gross, Andrew:

De saboteur   Alleen Hij   Alleen Hij (midprice)   De saboteur
De saboteur
Gross, Andrew
  Alleen Hij
Gross, Andrew
  Alleen Hij (midprice)
Gross, Andrew
  De saboteur
Gross, Andrew
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
€ 19,99
  € 20,99
  € 12,50
  € 12,99

Bekijk alle artikelen van Gross, Andrew