De stunt van haar leven

De stunt van haar leven
Titel: De stunt van haar leven
Auteur: Julie Cohen
Bestelnr.: 9789026144424
Uitgever: Fontein, Uitgeverij De
Verschenen: 11-4-2017
Prijs:€ 7,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (geen) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Geen
 

‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.<br><br>Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA – roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Maar wanneer ze door een mislukte stunt haar baan verliest moet ze noodgedwongen weer naar huis, naar Engeland. Alles is daar veranderd: haar altijd verantwoordelijke zus Lee is plotseling verdwenen en heeft hun dominante maar zieke moeder, het familiebedrijf – een ijsfabriek – en haar gevaarlijk leuke vriend achtergelaten. Het hele dorp denkt dat Liza haar zus Lee is. Kan Liza de plaats van haar brave zus innemen? Of moet ze eindelijk eens ontdekken wie ze zelf is?<br><br>’Hartverscheurend grappig en het zet je aan het denken.’- The Sun

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van Julie Cohen:

Samen   Zij, jij en ik        
Samen
Julie Cohen
ePUB (geen) ePUB
eBoek
  Zij, jij en ik
Julie Cohen
ePUB (geen) ePUB
eBoek
       
€ 9,99
  € 9,99
       

Bekijk alle artikelen van Julie Cohen