Alles op het spel

Alles op het spel
Titel: Alles op het spel
Auteur: Sophie Hannah
Bestelnr.: 9789026140372
Uitgever: Fontein, Uitgeverij De
Verschenen: 2-9-2016
Prijs:€ 9,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Sophie Hannah ‘Alles op het spel’ is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt. Naast haar serie met Charlie & Simon in de hoofdrol, is ‘Alles op het spel’ een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente ‘Agatha Christie-boeken’ en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson. Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog… er ís helemaal geen George. Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van Sophie Hannah:

Het mysterie van de drie kwarten   Heb jij haar gezien?   Beste vrienden   De nieuwe erfgenaam
Het mysterie van de drie kwarten
Sophie Hannah
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
  Heb jij haar gezien?
Sophie Hannah
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
  Beste vrienden
Sophie Hannah
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
  De nieuwe erfgenaam
Sophie Hannah
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
€ 9,99
  € 9,99
  € 12,99
  € 9,99

Bekijk alle artikelen van Sophie Hannah