De Franse bruiloft

De Franse bruiloft
Titel: De Franse bruiloft
Auteur: Sabri Louatah
Bestelnr.: 9789024574261
Uitgever: Luitingh-Sijthoff
Verschenen: 16-3-2017
Prijs:€ 9,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Delen:

Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Dit is deel 1 van het ebook van De Franse bruiloft. De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series als van Elena Ferrante. Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan. Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet. Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product

 

Andere artikelen van Sabri Louatah:

Broers, vijanden   De Franse bruiloft / 2        
Broers, vijanden
Sabri Louatah
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
  De Franse bruiloft / 2
Sabri Louatah
ePUB (watermerk) ePUB
eBoek
(watermerk)
       
€ 12,99
  € 9,99
       

Bekijk alle artikelen van Sabri Louatah